קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

  1. עמוד הבית
  2. ללמד ולחקור
  3. קטלוגים
  4. מאגרים ביבליוגרפיים
  5. רמב"י – רשימת מאמרים במדעי היהדות
רמב"י – רשימת מאמרים במדעי היהדות

רמב"י – רשימת מאמרים במדעי היהדות

על רמב"י

חפשו ברמב"י

רמב"י – רשימת מאמרים במדעי היהדות – נוסד על ידי ד"ר יששכר יואל בשנת 1966. זוהי רשימה סלקטיבית של מאמרים בתחומים השונים של מדעי היהדות ושל חקר ארץ ישראל ומדינת ישראל. רמב"י מבוסס במידה רבה על אוספי הספרייה הלאומית. המאמרים הרשומים ברמב"י לוקטו מתוך אלפי כתבי עת – בדפוס או בצורה אלקטרונית, ומתוך קובצי מאמרים, באותיות עבריות, לטיניות או קיריליות – וכן מתוך תדפיסים שנשלחים למערכת על ידי החוקרים. המאגר מעודכן מדי יום. עד סוף שנת 2013 נרשמו במאגר כ-350,000 רשומות מתוך כ-21,000 מקורות שונים.

דור לדור

עלי זית וחרב

קרית ספר

רמב"י – בדפוס ובאינטרנט

רמב"י הופיע בדפוס משנת 1966 ועד שנת 2000, בכרכים שמספריהם 50-1. פרוייקט הסבה לאינטרנט של החוברות המודפסות (כרכים 28-1) התאפשר הודות לתרומת קרן ליטאואר. עם העלאת כל החומר ברמב"י למחשב הופסקה הדפסת החוברות.

רשומה ברמב"י כוללת, בצורה המקוצרת: מחבר, כותר, פרטים ביבליוגרפיים ונגישות לטקסט המלא. למידע נוסף יש לפתוח את הרשומה במלואה. אפשרויות החיפוש הן: נושא, מחבר, כותר, מקור המאמר או מילות מפתח מכל השדות הללו.

מנהלת: סילוויאן שטמפפר
טלפון: 074-733-6212​

נשמח לקבל מכם משוב והמלצות נוספות בטופס מטה


​​​​​