להורדה בחינם: המדריך הדיגיטלי לביקור בספרייה הלאומית

רוצה לגלות את כל מה שיש לספרייה הלאומית להציע מבעד לעיניים שלך ובזמן הנוח לך? כל מה שצריך לעשות הוא להוריד את יישומון Bloomberg Connects, האפליקצייה החינמית לביקור במוסדות תרבות ואומנות – וכל הפעילויות שאפשר לעשות ולחוות בספרייה הלאומית יהיו בכף ידך:

 

  •       מידע על התערוכות המרכזיות שלנו
  •       סיפורים מאחורי כמה מהפריטים החשובים ביותר ששמורים בספרייה
  •       מידע על יצירות האומנות הייחודיות שמעטרות את הספרייה
  •       הצעה למסלולי סיור עצמאיים בספרייה
  •       מפה של כל נקודות העניין בספרייה
  •       מידע על הופעות, הרצאות ואירועים שפתוחים לקהל הרחב ואסור להחמיץ.
  •       מידע מקיף על שירותי הספרייה וכיצד היא מונגשת כדי לקבל בשמחה את כולם וכולן.

 

אפשר להוריד את האפליקציה לנייד או לטאבלט. לאחר ההורדה, פשוט מקלידים בשורת החיפוש: NLI – ומקבלים את כל המידע על התערוכות, האירועים, המופעים ושירותי הספרייה.

 

Google Play App Store
צילום: אורי ברקת

צילום: אורי ברקת

כיצד להשתמש באפליקצית BLOOMBERG

דרך האפליקציה אפשר לרכוש כרטיסים לתערוכות שלנו, להרצאות, לאירועים ולמופעים המגוונים שלנו, ולשלב אותם עם סיור עצמאי שלך בספריייה. בעזרת מסלולי הסיור שלנו ומידע על כל אחד ממוקדי העניין בספרייה, מובטח לך סיור אישי, מרתק וממצה בספרייה ואפשרות לטעום מכל מה שיש לנו להציע. 

 

בביקור עצמו כדאי להתחבר ל-רשת האינטרנט האלחוטית (WIFI) החינמית שלנו - National Library Public Network2. אם עדיין אין לך את האפליקציה, אפשר לעשות זאת כעת בקלות באמצעות את קוד ה-QR של האפליקציה, שנמצא גם בכניסות השונות לספרייה:

 

 

ליד כל יצירת אומנות ומוקד עניין בברחבי הספרייה יימצאו קודים ספציפים ליצירה, שיקשרו אותך הישר לתוך עמוד המידע על היצירה ויאפשרו לך חווית סיור שלמה ומלאה בזמן שלך ובקצב שלך.

המדריך שלנו זמין כרגע בעברית, באנגלית ובערבית.

 

וקצת על אפליקציית Bloomberg Connects:

 

אפליקציית Bloomberg Connects היא פרוייקט פילנתרופי של Bloomberg Philanthropies שנועד לקדם תרבות ואומנות ברחבי העולם ולהנגיש אותם לציבור. זהו מדריך דיגיטלי חינמי שמאפשר לארגוני תרבות ברחבי העולם לספק על עצמם מידע מעניין ונחוץ, ולאפשר למבקרים הפוטנציאלים חווית ביקור מלאה בכל זמן ובכל מקום. האפליקציה כוללת יותר מ-300 מוסדות תרבות מרחבי העולם, וביניהם המומה - המוזיאון לאומנות מודרנית, מוזיאון המטרופוליטן לאומנות, מוזיאון גוגנהיים והספרייה הציבורית של ניו יורק, וכן גלריית טייט בלונדון ומוזיאון קופר יואיט לעיצוב.

אנו שמחים לעבוד בשיתוף עם Bloomberg Philanthropies כדי להפוך את המדריך הדיגיטלי הזה לאפשרי.

צילום: אורי ברקת

צילום: אורי ברקת