בואו לגלות, ליצור, לחשוב ולכתוב בסדנאות לבני ובנות נוער סקרנים ויצירתיים. הסדנאות משלבות תוכן איכותי, מפגש חברתי מהנה והיכרות עם אוצרות עתיקים ונדירים בספרייה הלאומית. כל סדנה היא חוויה שיש בה שיחה מהנה, התנסות חווייתית ומעשית בסביבת למידה מעוררת השראה.
הסדנאות מועברות על ידי צוות מנוסה של יוצרות ויוצרים מהטובים בתחומם בכתיבה, יצירה וצילום. הסדנאות כוללות ביקורים בתערוכת הקבע 'אוצר מילים', בתערוכות המתחלפות ובאולמות הקריאה.
להתאמות נגישות אנא פנו לענת אייזנר: [email protected]
קרדיט צילום: דור פזואלו
צילום: דור פזואלו
**מקומות אחרונים**
הספרייה הלאומית מזמינה בני ובנות נוער לשלושה ימים של איור וכתיבה. בסדנה נאייר, נשחק במילים וגם ניצור ספר אישי
ימים שני עד רביעי, ט'-י"א תמוז, 15-17.7
10:00 - 14:30
בני ובנות נוער בכיתות ז'-י'