קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

יציאה רשמית, על פי כללי הטכס, של המושל התורכי למלחמה. חיילים מדגלים נשקם ואזרחים צופים על השיירה. לפני השער מבנים שאינם קיימים כיום כולל סביל. מימין. מעל שער יפו שעון עות'מאני שפורק בתקופת המנדט.

בעלים נוכחיים
כותר ג'אמל פאשה יוצא למערכה לכיבוש תעלת סואץ, שער יפו ירושלים.
מחברים/ יוצרים נוספים יד יצחק בן צבי (ירושלים) בעלים נוכחיים
שנה 1915
הערות Item Record
רכבו של ג'אמל פשה יוצא מפתח שנפרץ בחומת ירושלים סמוך לשער יפו לרגל ביקורו של הקיסר הגרמני בעיר בשנת 1898.
סוגה photographs
סימול בספריית בעלים יד יצחק בן צבי
YBZ.0197.053
מתוך יד יצחק בן צבי
סימול IL-INL-YBZ-0197-053
רמת התיאור Item Record
מספר מערכת 997009634839505171
קרדיטים רשומה זו היא חלק מפרויקט רשת ארכיוני ישראל (רא"י) וזמינה במסגרת שיתוף פעולה בין יד יצחק בן צבי, משרד ירושלים ומורשת והספרייה הלאומית של ישראל. This bibliographic record is part of the Israel Archive Network project (IAN) and has been made accessible thanks to the collaborative efforts of the Yad Ben Zvi Archive, the Ministry of Jerusalem and Heritage and the National Library of Israel.
      1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 352
      2. הצג הכל

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

רשומה זו היא חלק מפרויקט רשת ארכיוני ישראל (רא"י) וזמינה במסגרת שיתוף פעולה בין יד יצחק בן צבי, משרד ירושלים ומורשת והספרייה הלאומית של ישראל. This bibliographic record is part of the Israel Archive Network project (IAN) and has been made accessible thanks to the collaborative efforts of the Yad Ben Zvi Archive, the Ministry of Jerusalem and Heritage and the National Library of Israel.

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט למטרות של הוראה ומחקר בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC
ג'אמל פאשה יוצא למערכה לכיבוש תעלת סואץ, שער יפו ירושלים – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?

שותפים