חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: תצלומי רפרודוקציה שונים, בשחור לבן, מאוסף התצלומים הפרטי של יוחנן רטנר, אשר נמסרו לרשות בית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי בשנת 1969. בתוך אלה: רפרודוקציות מתצלומיו של רטנר במימי שירותו בצבא הצאר הרוסי וכן רפרודוקציה מתצלום של חברי המטה הכללי הראשון של צה"ל. בתיק גם: סדרת תצלומים שבהם נראה רטנר עם דוד בן-גוריון, בעת פגישה שנערכה ביניהם בנהריה, כנראה ב-1960; שקופית צבעונית שצולמה בתום לוייתו של יוחנן רטנר, בה נראה קברו מכוסה בזרי פרחים.

כותר [יוחנן רטנר - תצלומים שונים].
שנה 1960
הערות File Record
מתוך אוסף יוחנן רטנר
שפה צרפתית
מספר מדף/סרט/תיק V 1370 / 76
מספר מערכת 990047930190205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?