חזרה לתוצאות החיפוש

כרזה

מזכרת לנשואי לאה פרדו רוקיס ושאלתיאל אוליויטי. השיר מאת אברהם חיים ברוך. בע' 1: מקריב מנחת תודה ביום חתונתם וביום שמחת לבם, יום שלישי לחדש טבת בשנת התרמ"ה ... נדפס בצד אחד של הדפים. בדף [2] דברים בשבח הכלה והחתן ומשפחותיהם, בפרוזה. ; Poetic letter composed by Abraham Hayyim Barukh for the marriage of Shealtiel Olivetti to Leah Pardo Rocces on Sunday, 3 Tevet 5645 (December 21, 1884). The title page bears the dedication to the couple, while the letter extensively praises both partners' genealogies and offers guidance and good wishes. With decorative elements.

כותר לחתנים היקרים.: -תהלה לחבא
כותרים נוספים תהלה לחבא
La-Hatanim ha-Yekarim
מקום קשור Livorno (Italy) - place of publication
מחבר/יוצר ברוך, אברהם חיים
Valmadonna Trust England former owner
שנה תרמ"ה
פרסומים קשורים The Writing on the Wall. A Catalogue of Judaica Broadsides from the Valmadonna Trust Library, edited by Sharon Liberman-Mintz, Shaul Seidler-Feller, David Wacthel, London&New York: Valmadonna Trust Library, 2015, no. 47.
סוגה Epithalamia
הערות File Record
תיאור 4 ע'
24X16 ס"מ..
מתוך אסף שירים לעת מצוא
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1537 1 140
מספר מערכת 990040719710205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?