קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

הנרטיב המזרחי החדש בישראל

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

"ספר זה מבקש לבדוק את השפעתה של תנועת הקשת הדמוקרטית המזרחית על הבנייתו ועיצובו של הנרטיב המזרחי החדש בישראל ואת ההשתמעויות כלפי הנרטיב המרכזי של הציונות". -- מן המבוא.

כותר הנרטיב המזרחי החדש בישראל / אריה קיזל
עריכת לשון: רונית רוזנטל.
כותרים נוספים New Mizrahi narrative in Israel / Arie Kizel.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : הוצאת רסלינג
שנה 2014
הערות מבוסס על עבודת דוקטור של המחבר שנכתבה במסגרת לימודיו באוניברסיטת חיפה, 2009.
ביבליוגרפיה: עמודים 349-374.
הערת תוכן ותקציר מבוא -- 1. במבוך הנרטיבי -- 2. המאבק המזרחי הישן: לא מערערים על הציונות -- 3. סעיד, שוחט והקמת הקשת הדמוקרטית המזרחית -- 4. הנרטיב המזרחי החדש: רב-תרבותיות אנטי-הגמונית -- 5. 'אין מזרחיות ללא יהודיות-מסורתית': החלופה המסורתית לנרטיב המזרחי החדש -- 6. 'רגע, מה, אתם לא ישראלים?': תגובת הדור השלישי -- 7. 'עוינות כלפי אשכנזים היא הדיכוי': צירי הביקורת הפנימית -- 8. 'נרטיב מבודד של המזרחים הוא בדיה': צירי הביקורת החיצונית -- 9. תמורות בנרטיב-העל הציוני ובשיח האשכנזי החדש -- 10. הנרטיב המזרחי החדש: בין שחרור לקורבנות.
סדרה הסדרה לחקר ישראל - חברה, תרבות והיסטוריה
היקף החומר 374 עמודים
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990037862290205171
קישורים תמונה קדמית (גרסה מוקטנת)
תמונה אחורית
תוכן העניינים
תמונה קדמית

תנאי השימוש:

איסור העתקה

יתכן שאסור להעתיק את הפריט ולהשתמש בו עבור פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף.

לבירור אפשרות שימוש בפריט, יש למלא טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

מידע נוסף: הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?