חזרה לתוצאות החיפוש

מן הכוח אל הפועל

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
  • ספר

ספר זה מציג את "גישת הכוחות" בעבודה סוציאלית, כפי שהיא מיושמת היום במגוון מסגרות מקצועיות בישראל. פרקי הספר, המופיעים כאן לראשונה, חוברו על ידי מלמדי הגישה ומפעיליה, הקשורים כולם לבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה. ביניהם - מרצים, מדריכים וסטודנטים לתארים גבוהים. הפרק הראשון, מבוא כללי לגישת הכוחות, עוסק בהשוואות לגישות מסורתיות יותר במקצועות המטפלים. העורכים, שהם חברי סגל בבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה, השתתפו בסדרה של מפגשי סגל באוניברסיטה שהוקדשו לגישת הכוחות. במפגשים אלה, תוך כדי הדיונים שבהם החברים התמודדו עם סוגיות שמעוררת הגישה, נולדה היוזמה להפקת ספר זה. הספר משקף הן את הסגנון המקצועי-אישי שכל אחד ואחת מהם הביא עימו לתהליך המורכב של אימוץ גישה חדשה. הספר מיועד לאנשי אקדמיה ופרקטיקה בעבודה סוציאלית ובמקצועות הטיפול האחרים.

כותר מן הכוח אל הפועל : גישת הכוחות בעבודה סוציאלית / בן-ציון כהן, אלי בוכבינדר - עורכים.
כותרים נוספים מן הכח אל הפעל
Maximizing capacities applications of the strengths perspective in social work : Ben-Zion Cohen, Eli Buchbinder - editors.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
יוצרים נוספים כהן, בנציון, 1938-
בוכבינדר, אלי
אוניברסיטת חיפה. בית הספר לעבודה סוציאלית
מוציא לאור תל אביב : רמות - אוניברסיטת תל אביב
שנה תשס"ה 2005
הערות בשער גם: בית הספר לעבודה סוציאלית - הפקולטה ללימודי רווחה ובריאות - אוניברסיטת חיפה.
כולל ביבליוגרפיות.
היקף החומר 319 עמודים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990024779460205171

תנאי השימוש:

איסור העתקה

יתכן שאסור להעתיק את הפריט ולהשתמש בו עבור פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף.

לבירור אפשרות שימוש בפריט, יש למלא טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

מידע נוסף: הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?