חזרה לתוצאות החיפוש

סערת גיל ההתבגרות

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

שנות העשרה הן המשמעותיות ביותר בחיי אדם. בתקופה זו מתעצבת תמונת עולמם של הנער/ה, מתגבש יחסו אל עצמו, גופו ומיניותו, נבנים ונבחנים קשריו הבינאישיים עם הוריו, אחיו, חבריו ובני המין השני. התהליכים שאותם עובר המתבגר בשלב זה של חייו יהוו תשתית לאישיותו כאדם מבוגר. הפסיכולוגיה המודרנית, יש בכוחה לסייע לו ולהוריו לעשות תקופה זו רגועה יותר. ספר זה ידריך אתכם ההורים ואתכם המתבגרים כיצד לעשות זאת. חלקו הראשון של הספר מתייחס ל"סערת גיל ההתבגרות" ולגורמיה. הוא מצביע על התכנים בהם עסוקים בני-הנעורים ועל מוקדים אפשריים של הרגשות שליליות, מצוקות וחרדות, שעלולות להיות אבני נגף בדרכה של התפתחות תקינה. בחלק השני נותן ד"ר זיידר המלצות "עשה" ו"אל תעשה", שירגיעו את ה"סערה". לאיכותם של יחסים במשפחה (ויחסי אנוש בכלל) תורמים שני הצדדים - ההורים והילדים. לפיכך, הספר מופנה להורים ולמתבגרים כאחד, אלה גם אלה אחראים לקביעת אופי היחסים במשפחה.

כותר סערת גיל ההתבגרות : [מדריך ליחסים טובים בין הורים ומתבגרים] / יוסי זיידר.
מהדורה מהד' ב.
מקום קשור Even Yehuda (Israel)-place of publication
מוציא לאור אבן יהודה : רכס - פרויקטים חינוכיים
שנה 1997
הערות ביבליוגרפיה: ע' 195-198.
היקף החומר 207 עמודים : איורים (חלקם צבעוניים), דיאגרמות צבעוניות
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990017917370205171

תנאי השימוש:

איסור העתקה

יתכן שאסור להעתיק את הפריט ולהשתמש בו עבור פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף.

לבירור אפשרות שימוש בפריט, יש למלא טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

מידע נוסף: הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?