חזרה לתוצאות החיפוש

להיות מנהל ולהצליח

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

הספר עוסק בנושאים כמו: הצלחת הלומדים בבית הספר תלויה במידה רבה בפיתוח הצוות ובראשו המנהל אשר הוא מוביל את התהליכים. הנושא המרכזי בספר הוא מנהל בית הספר ותפקודו המנהלי מן הבחינה הפדגוגית. בתוכן הספר: המנהל- אפיוני המנהל, המנהל כקברניט, סגנונות ניהול וכו'. פיתוח צוות- פיתוח מנהיגות פנימית, הדרכת מורים, תכנון ישיבת מורים וכו'. הכנסת שינוי- קשיים והתנגדיות בהכנסת שינוי, מקומו של המנהל בהכנסת שינוי וכו. עיצוב מדיניות בית ספרית- שיתוף המורים בגיבוש המדינות, בתי ספר ומדיניות וכו'. שיתוף בקבלת החלטות- ניהול הוא קבלת החלטות, שיקולים בקבלת החלטות וכו'. תכנון לימודים בית ספרי- שיקולים לגבי ההרכב והמבנה של תכנית הלימודים, תכנון הלימודים ושיטות הוראה וכו'. המנהל כמעריך- בדיקה עצמית, הערכה כתהליך בית ספרי, תהליך ההערכה בביה"ס וכו'.

כותר להיות מנהל ולהצליח : השתלמות מוסדית לשיפור ההוראה ולהצלחת הלומדים / עליה קולא, רבקה גלובמן.
מקום קשור Even Yehuda (Israel)-place of publication
יוצרים נוספים גלובמן, רבקה
מוציא לאור אבן יהודה : רכס - פרויקטים חינוכיים
שנה 1994
הערות כולל ביבליוגרפיות.
היקף החומר 257 עמודים : איורים
27 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990017574980205171

תנאי השימוש:

איסור העתקה

יתכן שאסור להעתיק את הפריט ולהשתמש בו עבור פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף.

לבירור אפשרות שימוש בפריט, יש למלא טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

מידע נוסף: הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?