חזרה לתוצאות החיפוש

"השנה היא 1647, בה מתקיים ויעוד הסופרים הגרמנים בטלגטה - בשעה שמלחמת שלושים השנים מתקרבת לקיצה, שנה לפני חתימת שלום וסטפאליה. בשנת 1947 התכנסה קבוצת משוררים גרמנים בחסות הסופר האנס ורנר ריכטר כדי לדון במצב הספרות הגרמנית והשפה הגרמנית לאחר היטלר, בגרמניה שעריה נהפכו לעיי חורבות. גראס בודה סיפור מקביל לויעוד ריכטר - כאשר הוא חוזר אל העבר - ומצליח לשכנע אותנו שויעוד זה אכן התקיים." -- מהעטיפה האחורית.

כותר הויעוד בטלגטה : סיפור / גינטר גראס
תרגם מגרמנית והוסיף דברי הקדמה ופרק הסברים ... חיים איזק.
כותרים נוספים Treffen in Telgte. Hebrew
הועוד בטלגטה
ועוד בטלגטה
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים איזק, חיים, 1921-1987
מוציא לאור תל אביב : זמורה, ביתן, מודן
שנה תשמ"ב 1982
תיאור 139 ע'
22 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990018686490205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?