קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

הארכיון כולל: התכתבות וטיוטות מעבודתו הספרותית והמחקרית של ישעיה תשבי, מראשית צעדיו כסופר ומשורר עברי בהונגריה בשנות ה-20 וה-30, ועד לפירותיו המחקריים בספרות המוסר והקבלה, שהם עיקר יצירתו המדעית. הארכיון כולל גם תעודות רבות מפעילותו של תשבי באוניברסיטה העברית, ומהקשרים שהיו לו עם מוסדות אקדמיים אחרים בארץ ובעולם.

כותר ארכיון ישעיה תשבי.
כותרים נוספים English title: Isaia Tishby Archive.
שנה 1924-1992
הערת ציטוט ARC. 4* 1526 ארכיון ישעיה תשבי, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
היקף החומר 18 מטר..
מתוך ארכיון ישעיה תשבי.
שפה ריבוי שפות
סימול ARC. 4* 1526
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי ישעיה תשבי, חוקר ספרות המוסר, הקבלה והחסידות, נולד בהונגריה בשנת 1908. בשנת 1933 עלה לארץ ישראל. משנת 1946 לימד באוניברסיטה העברית, ובשנת 1955 התמנה לפרופסור לספרות המחשבה והמוסר. חתן פרס ישראל לשנת 1979. כתב ספרים ומאמרים רבים. נפטר בירושלים בשנת 1992.
היסטורית בעלים הארכיון הופקד לצמיתות בבית הספרים הלאומי על ידי יוצר הארכיון בשנת 1978, הפקדה שנייה בשנת 1987, הפקדה שלישית על ידי בנו אריאל בשנת 2009.
הערת שפה החומר בארכיון הנו בשפות עברית, הונגרית, אנגלית, צרפתית וגרמנית.
מספר מערכת בספרייה הלאומית 990027864550205171

תנאי השימוש:

איסור העתקה

יתכן שאסור להעתיק את הפריט ולהשתמש בו עבור פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף.

לבירור אפשרות שימוש בפריט, יש למלא טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

מידע נוסף: הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?