חזרה לתוצאות החיפוש

תצלום שהתקבל מאת דן הדני מתוך סרט 13039.

כותר קרן התרבות אמריקה-ישראל ערכה מסיבה ייחודית לכבוד הכוריאוגרפית בעלת השם העולמי, אנה סוקולוב, בהשתתפות להקת המחול התימנית ענבל.
כותרים נוספים English title: The America-Israel Cultural Foundation organised a unique party in honour of the world known Choreographer Anna Sokolov with the Yemenite dance company, Inbal.
שנה 1983
סוגה negative
הערות File Record
תיאור 1 photograph : b/w
35 mm..
מתוך ארכיון דן הדני.
שפה אין תוכן מילולי
סימול/מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1995 20 13039 002-14 ארכיון דן הדני.
מזהה $$CISBN$$VIPPA-13039-002-14
מספר מערכת 990046660070205171

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון דן הדני

תנאי השימוש:

השימוש בפריט זה כפוף לתנאי רישיון CC BY 4.0 של Creative Commons

​זכויות היוצרים בפריט הועברו לבעלות הספרייה הלאומית. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב שתנאי הרישיון מתייחסים לזכויות יוצרים בלבד. ככל שחלות מגבלות נוספות על השימוש המבוקש, לדוגמא – חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, חוק איסור לשון הרע, תשכ"ה-1965 או דינים נוספים, על המשתמש מוטלת האחריות לבדוק זאת טרם השימוש.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
קרן התרבות אמריקה-ישראל ערכה מסיבה ייחודית לכבוד הכוריאוגרפית בעלת השם העולמי, אנה סוקולוב, בהשתתפות להקת המחול התימנית ענבל – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?