קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מחולקת ובה הדפס מאיור שבו נראית דמות גברית מעורטלת קורעת מעליה קורי עכביש, ומפנה את מבטה אל עבר שמש זורחת שבתוכה המלה העברית: "ציון". בתוך הציור שולבה הסיסמה הציונית (בשגיאות): "הציונות היא שיבת עם ישראל אל היהדות, לפני שיבתו לארץ ישראל". בפינה השמאלית של הגלויה נכתב, בעברית ובגרמנית, כי היא יצאה לאור בהוצאת "אגודת ציון" בעיר זלוצ'וב (Złoczów), כנראה עוד תחת השלטון האוסטרו-הונגרי. בגב הגלויה נדפס בעברית: "ההכנסה עבור עקד הספרים [הספרייה] של אגודת 'ציון' בזלאטשוב". על האיור מופיעה חתימתו של האמן באותיות לטיניות: C. Wach גלויה זו לא היתה בשימוש ואין עליה כל ציון תאריך. ככל הנראה, היא הופקה בסוף העשור הראשון או בראשית העשור השני של המאה העשרים.

כותר הציונית [!] היא שיבת עם ישראל אל היהדות לפני שיבת לארץ ישראל.
שנה ca. 1908-1914
סוגה Print
הערות File Record
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 1 postcard : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037107990205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
קישורים הציונית [!] היא שיבת עם ישראל אל היהדות לפני שיבת לארץ ישראל.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?