קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מחולקת ובה הדפס רשת מתצלום שחור לבן של פינת זכרון בתוך מוזיאון "מרתף השואה" אשר בהר ציון, ירושלים. בתצלום נראים נרות זכרון וטליתות מוכתמות התלויות על קירות האבן. במרכז התצלום: שלט שבכותרתו נכתב: "אני מאמין באמונה שלמה שתהיה תחית המתים [...]". על הגלויה לא צויינו שם הצלם או תאריך הצילום. ככל הנראה, התצלום המקורי נעשה בשנות החמישים של המאה העשרים. בגב הגלויה צויין כי היא מסדרת "פוטונה - Photona" הגלויה לא היתה בשימוש. היא הופקה על ידי חברת פלפוט (Palphot, Herzlia) בישראל, קרוב לוודאי בשנות החמישים או בראשית שנות השישים של המאה העשרים.;מרתף השואה בהר ציון, ירושלים: אתר היזכרון המרכזי לשואה בשנותיה הראשונות של המדינה.

כותר הר ציון - ירושלים: במרתף השואה
כותרים נוספים Mt. Zion - Jerusalem: In the Celler of Horror [picture]
שנה ca. 1950-1965
הערות File Record
גלויות "פלפוט" מס' 1775.
סוגה Print
היקף החומר 1 postcard : b&w
100 X 146 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה פריט ללא תוכן מילולי
סימול TM 8* 489.4
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037047800205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?