קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

זוג עותקים בלתי זהים מאותה גלויה, ובה רפרודוקציה מציורו של האמן הגרמני נתנאל זיכל (Nathaniel Sichel, 1843-1907) המתאר את דמותה של יהודית על-פי המסופר בספרים החיצוניים, אוחזת בחרב חדה - לפני שערפה את ראש הולפרנס. באחת מן הגלויות נדפסה הרפרודוקציה בשחור לבן, ואילו הגלויה האחרת נדפסה בגוני חום-ספיה. שתי הגלויות הן מחולקות, והרפרודוקציה נדפסה בהן לאורך ולא לרוחב. בגב הגלויות נדפס סמלה המסחרי של הוצאת "לבנון", אשר הפיקה אותן בסוף העשור הראשון או בראשית העשור השני של המאה העשרים. גלויות אלו לא היו בשימוש והן הוצאו מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.

כותר נ. זיכעל: יהודית.
כותרים נוספים N. Sichel: Judith. [picture]
שנה ca. 1908-1912
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 98.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 2 postcards : b&w
sepia
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 482.1
מספר מערכת 990037026580205171
קישורים נ. זיכעל: יהודית.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?