קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק: גלויה בלתי מחולקת ובה הדפס צבעוני שהופק מרפרודוקציה בשחור לבן של הציור "רחל" (Rachel, 1888) מאת האמן הצרפתי ז'יל ז'וזף לפוור (Jules Joseph Lefebvre, 1836-1911). על הגלויה נדפסו שם האמן ושם היצירה בעברית ובצרפתית. ככל הנראה, גלויה זו הופקה בראשית פעילותה של הוצאת "לבנון", ורשה - מוסקבה, בעשור הראשון של המאה העשרים. גלויה זו לא היתה בשימוש והיא הוצאה מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה. בתיק גם: גלוית "שנה טובה" שהופקה מאותה רפרודוקציה של הציור "רחל", כנראה בידי הוצאה לאור שפעלה בגרמניה או באוסטריה, בראשית המאה העשרים. גלויה מחולקת זו לא היתה בשימוש ועל-גבה לא צויינו תאריך או מקום הפקתה. על הגלויה עצמה נדפסו בעברית ובגרמנית הברכות: "לשנה טובה תכתבו - Glückliches Neujahr!" וכן מספר הגלויה.

כותר ו. לעפעבר: רחל.
כותרים נוספים J. Lefebvre: Rachel. [picture]
שנה ca. 1904-1910
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 87 ב'.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 2 postcards : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990036999750205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
קישורים ו. לעפעבר: רחל.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?