חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויה ובה ליתוגרפיה צבעונית מציור שמן, שבו תיאור דמיוני של אתר בריכות בית חסדא (בריכות הצאן) באפיק נחל בית זיתא, מחוץ לחומת העיר העתיקה של ירושלים. בפינה השמאלית התחתונה של הגלויה נראית חתימתו של הצייר, בציון שנת הציור: 1908. בגב הגלויה נדפס שם החברה הגרמנית אשר הפיקה את הגלויה: T.S.N. [Theo Stroefer, Nürnberg] וכן מספר הסדרה, 477. כל סדרת גלויות זו הכילה נופים מצויירים מארץ ישראל. גלויה זו לא היתה בשימוש, אך יש להניח כי היא הופקה בעשור הראשון של המאה העשרים או סמוך לכך, לפני מלחמת העולם הראשונה בעיר נירנברג, גרמניה. גלויה זו הוצאה מאוסף אברהם שלום יהודה.

כותר Der Teich von Bethesda in Jerusalem.
כותרים נוספים [ברכת בית חסדא, ירושלים]. [תמונה]
שנה ca. 1910
סוגה Print
הערות File Record
Language note/הערת שפה: German
תיאור 1 post card : color
89 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 197
מספר מערכת 990036820640205171
קישורים Der Teich von Bethesda in Jerusalem.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?