חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

תיאור המתים, שמותיהם, בגדיהם, החפצים שהיו בידיהם. הוציאו את הגופות ביום 2 בספטמבר 1944. המתים שזוהו: פיינברג בנימין, קיידאני איטע, פיינברג חנהלה. יידיש. מצאו גם זהב וכסף בבגדים. ; 1-4 עמודים. הערה בדף האחרון בכתב ידו של א. סוצקבר. כתב יד. בעט.

כותר דיווח על גופות שהוציאו מקבר אחים.
שנה 1944
הערות File Record
מתוך אסף תעודות על גיטו וילנה
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1703 / 172
מספר מערכת 990034660860205171
קישורים דיווח על גופות שהוציאו מקבר אחים.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
דיווח על גופות שהוציאו מקבר אחים – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?