חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

השחיטה בעיר "טשארני דוואר". ק.ל. נולדה ב1915. נרשם ב6.9.1944. ; 1-5 עמודים. בעמוד 1 ראה: על הרב שבדרך למוות, ליד הכנסייה נאחז בצלב וביקש את האל הטוב שיעזור לו. יידיש. בפולנית. בעט.

כותר קלאדאווסקא לאה על הרב ד.
שנה 1915-1944
הערות File Record
ראה גם תיק 168.
מתוך אסף תעודות על גיטו וילנה
שפה יידיש
פולנית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1703 / 167
מספר מערכת 990034660810205171
קישורים קלאדאווסקא לאה על הרב ד.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
קלאדאווסקא לאה על הרב ד – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?