חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

מחברת. נולד בשנת 1915 בעיר דולהינוב. העתק במכונת כתיבה, עמודים 1-4. כיצד נתקבל אצל הפרטיזנים. עמודים 8-17. בעט. ביידיש. על הפרטיזנים. נולד בקארעניץ, בשנת 1922. "מען האט מיך געשמיסן" - היכו אותי במלקות. עמודים 18-22. יידיש. נרשם ב9.12.1943. ; 1-7 עמודים. מחברת. בעט. עמודים 1-4 העתק במכונת כתיבה.

כותר עדות של פרידמן זלמן, סופר על ידי יפה זמן, קוסא דוד וקוץ יאסל.
שנה 1915-1943
הערות File Record
מתוך אסף תעודות על גיטו וילנה
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1703 / 157
מספר מערכת 990034660710205171
קישורים עדות של פרידמן זלמן סופר על ידי יפה זמן קוסא דוד וקוץ יאסל.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
עדות של פרידמן זלמן, סופר על ידי יפה זמן, קוסא דוד וקוץ יאסל – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?