חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

שיחות-עם על רפואה. גיטו וילנה יום שישי 23 באפריל 1943. השיחה מוקדשת לנושא: כיצד להישמר מלהידבק בשחפת. משתתפים: פישרו, פיטשטער, גלמן, ברייטברד, גולדמן, אנטוקולץ, ציליע ליפובסקה. ; מציגים קטע מהבלדה "סאנטוריום דנבר" מאת ה. לייוויק. 1 עמוד. מכונת כתיבה.

כותר כרוז מן הסדרה בריאות העם.
שנה ca. 1940-1950
הערות File Record
מתוך אסף תעודות על גיטו וילנה
שפה יידיש
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1703 / 17
מספר מערכת 990034659310205171
קישורים כרוז מן הסדרה בריאות העם.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
כרוז מן הסדרה בריאות העם – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?