חזרה לתוצאות החיפוש

כתב עת
כותר ספר היובל תפארת ישראל : לכבוד הרב ... ישראל ברודי ... רב הכולל לקהלות המאוחדות בחבר העמים הבריטי למלאת לו שבעים שנה / בעריכת צבי יעקב צימלס, יוסף ראבינאוויץ, ישראל שמואל פיינשטיין ...
כותרים נוספים תפארת ישראל
מקום קשור London (England)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים צימלס, צבי יעקב
מוציא לאור לונדון : דפוס האחים נארוד
שנה תשכ"ז (c1966 c1967)-
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[1]: חלק עברי. תשכ"ז (C1966).
[2]: חלק לועזי. (C1967).
הערות עם שער חלק [2] בלועזית.
סדרה בית מדרש לרבנים (לונדון) (סדרה חדשה)
מס' 3
שנה נוספת ([1-2]) (תשכ"ז C1966 C1967)-
מתוך Jews' College publications. yr:1967
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 14651
מספר מערכת 990020514250205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?