חזרה לתוצאות החיפוש

כותר [Family event songs
Love songs] .[sound recording].
שנה 1997
סוגה Songs, Bukhori
Love songs
Musical traditions (Jewish), Central Asian, Bukharan
הערת תוכן ותקציר Section 1: Tracks 1-5: Track 1. 1) Garbarosti khudo tarsi. Spiritual song. 2) Gulpari. The song of marriage -- Track 2. Ba modaram. Mourning song -- Track 3. Biyo dar kulbayam. Love song, the song of marriage -- Track 4. Kelin hino mebandad. The song of marriage -- Track 5. Garibi. Spiritual song.
Section 2: Tracks 6-9:Track 6. Oshukam man -- Track 7. Gazali Rahmini ghulom -- Track 8. Dilbar -- Track 9. Shirin-shirin. Mordechay Tachalov and Mazal Mirakova (Tachalova).
הערות Section 1: Family event songs
Section 2: Love songs.
The songs were recorded in Israel from the Bukharan Jewish natives of Uzbekistan and Tadzhikistan. Some of the musical material was transcribed and published in the book: Reikher (Temin), Elena. Traditional Songs of the Bukharan Jews. Israel: The Dahan Center, Bar Ilan University, 2014.
מסורת: מרכז אסיה :בוכרים
Informants: Section 1: Tamara Israel (Mullokandova)
Section 2: Mordechay Tachalov.
מקום נוסף Section 1: Ramla, 30.06.1997.
Section 2: Ramla, 03.06.1998.
תיאור 1 תקליטור : דיגיטלי
3/4 4 אינץ'..
שפה אין תוכן מילולי
עברית
מספר מדף/סרט/תיק CD 15248
מספר מערכת 990052485510205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?