חזרה לתוצאות החיפוש

כותר שיר המעלות בשוב השם לחנוכה. .הקלטת סקר. [ביצוע מוקלט]
שנה 2007
סוגה Synagogue music
Musical traditions (Jewish), Ashkenazi, Western-European
הערות מושר במנגינה המקובלת לפיוט "מעוז צור" (להדלקת נרות חנוכה) המושרת בקהילות גרמניה ומערב אירופה בין השאר בתפילת "הלל" בחנוכה.
עם תום מילות המזמור מוסיף הזמר מספר פסוקים, כמקובל בקהילות מערב אירופה לפני ברכת המזון: "אברכה את ה' בכל עת תמיד תהלתו בפי. תהלת ה' ידבר פי ויברך כל בשר שם קדשו לעולם ועד. ואנחנו נברך יה מעתה ועד עולם הללויה. הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו. מי ימלל גבורות ה' ישמיע כל תהלתו."
מסורת: אשכנזים :מערב / ישראל
משך 00:01:14
מתוך קולות ראשונים, 2007, שיר 22.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק CD/12397
מספר מערכת 990040917270205171
קישורים CD-12397_V0U_22

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?