חזרה לתוצאות החיפוש

צד א' נפתח בחזרות מקהלה, ניסיונות הקלטה: רעשי הקלטה, דיבורים של המקליט, ילד, חדשות מהרדיו (ירוחם משל, זכויות עובדים, מהומות בפנמה, ביקור האפיפיור פאולוס השישי וקבלת פניו על ידי הנשיא זלמן שזר, שרת החוץ נעדרה בשל נקע ברגלה...), קולות הקלטה.

כותר חזרות של מקהלת בית הכנסת המרכזי בחיפה .[הקלטת שמע].
מחברים/ יוצרים נוספים מקהלת בית הכנסת הגדול (חיפה) מבצע
מקור/בעלים מקהלת בית הכנסת הגדול (חיפה)
סוגה Live sound recordings
Synagogue music
הערת תוכן ותקציר צד א' (מתחיל ב-06:54): וביום השביעי שבת וינפש -- קדיש (ימ"נ
עם ויצמח פורקניה!) -- מגן אבות -- דיבורים -- לדוד מזמור לה' הארץ ומלואה -- דיבורים -- ונתנה תוקף.
צד ב': המשך חזרות מקהלה -- ממקומך מלכנו תופיע -- יקר בעיני ה' המוותה לחסידיו -- זה השער לה' צדיקים יבואו בו -- [דיבורים] -- כבודו מלא עולם... שמע אומרים -- [דיבורים ורחשים, אח"כ שיחות בין חברי המקהלה, סיפורים ובדיחות, בעברית וביידיש] -- כתר יתנו לך... ערב ובוקר -- [דיבורים] -- על דעת המקום... ובישיבה של מטה.
הערות הקלטה עצמית.
תיאור 1 קלטת שמע : אנלוגי, 2 ערוצים..
שפה אין תוכן מילולי
עברית
מספר מדף/סרט/תיק Y 16407
מספר מערכת 990039645750205171
קישורים Y-16407-CAS_A
Y-16407-CAS_B

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?