חזרה לתוצאות החיפוש

כותר חזנות, תפלות, פיוטים .[הקלטת שמע].
סוגה Piyyutim
Synagogue music
Musical traditions (Jewish), Sephardi, Near Eastern and Balkan
הערת תוכן ותקציר פתיחה אל תדאג לשעבר -- חביב אל עוזרי -- ידיד נפשי מני ברח -- יפרח יה אבי -- עירך כוננה אל נאמן -- מגן אל צורי -- למה הקץ נסתם -- רצונך לעובדך תמיד -- אחזה בנועם פניך -- מי ימלל עזוז גבורות -- אמונים ערכו שבח -- אלי שור עבדך -- לעיר חנה דורשה דודי -- שרים רוזנים -- לך אנא עורך -- אשיר לאל יוצרי -- רבה לשירי קהל עדתי -- תיכון לעד יפה -- אני אשיר לך -- רם ונעלם אדון עולם.
הערות הקלטה עצמית.
על עטיפת הפריט: מקאם נהוהאד (נהוונד/נהווד).
אוסף אברהם עדס.
מסורת: ספרדים :המזרח הקרוב והבלקן / סוריה - חלב
תיאור 1 קלטת שמע : אנלוגי, 2 ערוצים..
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Y 12726
מספר מערכת 990038672230205171
קישורים Y-12726-CAS_A
Y-12726-CAS_B

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
חזנות, תפלות, פיוטים .[הקלטת שמע] – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?