קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

"הדואר בא" נכתב בראשית שנות החמישים כחלק מקובץ שירי הילדים "שירים מכנרת" שנכתב בעבור ילדי קבוצת כנרת. בגרסה ראשונית של השיר שנכתבה בין השנים 1952-1951, מופיע השיר בשם "דואר נע" בתוספת המילים "לילדי הגן". חוויית בואו של "האוטו האדום" - מכונית הדואר הנעה בין ישובים שונים ומחלקת דואר לתושבים, שימשה השראה לכתיבת שיר זה.

כותר הדאר בא .[ביצוע מוקלט].
כותרים נוספים הדואר בא [ביצוע מוקלט]
דואר בא [ביצוע מוקלט]
הדאר בא [ביצוע מוקלט]
דאר נע [ביצוע מוקלט]
דואר נע [ביצוע מוקלט]
אתחלתא: הדאר בא היום באוטו האדם ולי נתן מכתב [ביצוע מוקלט]
דאר בא היום באוטו האדם ולי נתן מכתב [ביצוע מוקלט]
מחברים/ יוצרים נוספים שמר, נעמי, 1930-2004.
זראי, ריקה, 1938-2020 (זמר מבצע)
זראי, יוחנן, 1929-2016 (מבצע)
שנה 1956
סוגה Children's songs
Songs, Hebrew
מקום נוסף על גבי התקליט: 17.7.1956.
מתוך "אוסף תקליטי קול ישראל", תקליט מספר K-06705, צד א', שיר מס' 3.
הדואר בא היום [דף שיר]
שפה עברית
סימול K-06705-01-A-03
מספר מערכת 990037111520205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?