חזרה לתוצאות החיפוש

הקלטה אתנוגרפית

צד A: בנימין גליקמן. הקדמה. בצד א מנגינות לשירה בציבור ובצד ב ברכות לקריאה וקטעי קריאה בימים נוראים, בהתאם לחוברת. חוזרת אחריו קריינית ברוסית עם אותו תוכן. מכריז ומדגים: זכרנו לחיים, מכלכל חיים, מי כמוך אב הרחמים, לבוחן לבבות, בספר החיים, אבינו מלכנו, מלך עליון, בראש השנה, וכל מאמינים, ויאתיו, שאו שערים, ארשת, היום, יעלה, סלח נא, אמרו לאלהים. צד B: הקלטת שדה. מתחיל ב"יעלה". זמר לבד, אחרים מצטרפים אליו בשקט. הקלטה מתחלפת לאיכות טובה יותר ומישהו אומר: נוסח תפילת נעילה כפי שלמדתי ממשה אונא כפי שהוא היה חזן הרבה שנים בשדה אליהו. אשרי, קדיש, חזרת הש"ץ - כולל סליחות והסברים עד "ישראל נושע בה' תשועת עולמים". נקטע. קטעים מתוך סמינר לשירה בתפילות ימים נוראים עם בנימין גליקמן (רחוק ובאיכות ירודה): "מי כמוך", "מראה כהן", ועוד. בערך עד אמצע הקלטת ואז נקטע. חוזר זמר אחר (הקודם? אחר?) עם נעילה (אשרי, ובא לציון, חזרת הש"ץ... ה' הוא הא-להים). שני שירים (מוקלט מהרדיו?)

כותר נוסח תפילה, ימים נוראים .[הקלטת שמע].
סוגה Musical traditions (Jewish), Ashkenazi, Western-European
הערות אוסף אברהם אורן.
מסורת: אשכנזים :מערב / ישראל
בנימין גליקמן.
מקום נוסף קיבוץ שדה אליהו.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Y 08479
זכויות גישה ניתנת גישה מקוונת
מספר מערכת 990030367490205171
קישורים הקלטה אתנוגרפית Y-08479-CAS_A
הקלטה אתנוגרפית Y-08479-CAS_B

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?