חזרה לתוצאות החיפוש

כותר די הייליגע צוואה פון רבינו הקדוש, המקובל האלקי, רבן של כל בני הגרלה אדמו"ר מרן חיים אלעזר שפירא זצללה''ה זי''ע, האב"ד ור"מ דק"ק מונקאטש והגלילות יע''א.
<B><BR>[on order] /</B>
כותרים נוספים Tsaṿaʼah. Yiddish
Heylige tsaṿoeh [on order] / fun Rabenu ha-ḳadosh, ha-meḳubal ha-Eloḳi, raban shel kol bene ha-golah, Admor Maran Ḥayim Elʻazar Shapira z. ts. l.l.h.h. z. ya. ʻa., ha-a.b.d. ṿe-r. m. di-ḳ.ḳ. Munḳaṭsh ṿeha-gelilot y. ʻE. a.
מהדורה מהדורה חדשה, הדפסה ראשונה.
מוציא לאור ברוקלין, נוא יארק : הוצאת אמת
שנה שבט ה'תשע"ח January 2018
הערות Subtitle on cover : פון כ''ק מרן בעל מנחת אלעזר זי''ע ממונקאטש.
"אן איבערזעצונג אויף אידיש פון דער צוואה מיט פערשידענע ערצעהלונגען, סודוד'פולע עפיזאדען, און שילדערונגען פון זיין מסירת נפש, קנאות און עבדות ד', וואס האבן א שייכות מיט'ן אינהאלט פון די צוואה''.
Hebrew with Yiddish translation and commentary.
תיאור 176 pages : facsimiles
24 cm.
שפה יידיש
עברית
שנת זכויות יוצרים ©2018
מספר מערכת 990050498470205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?