חזרה לתוצאות החיפוש

"העטלפים מהווים כשליש ממאה מיני היונקים החיים בבר בארץ-ישראל. אחד מהם הוא עטלף הפירות, הנפוץ והמוכר ביותר בציבור הרחב. שלושים ושנים המינים האחרים הינם עטלפי חרקים. אותם כמעט אין איש מכיר ויודע על קיומם. לעטלפים תפקיד חשוב במארג חיי הבר בטבע הישראלי. מעצם היותם אוכלי חרקים רבים, יש בפעילותם תועלת רבה לאדם. למרות תרומתם הרבה לסביבה, יש לבני האדם פחד קמאי מפניהם. מקורו כנראה בהיותם פעילי לילה בעלי יכולת מופלאה לנוע ולתמרן בחושך מוחלט. דבר שנפלא בעיני האדם והובן רק במאה העשרים. מטרתו של ספר זה להביא לידיעת חובבי הטבע והציבור הרחב מידע מקיף ומפורט עליהם. תקוותנו שבכך נסייע לשפר את תדמיתם ואת ההגנה והשימור של אוכלוסיותיהם, למען ירבו ויפרצו לאורך ימים"--מן הכריכה האחורית.

כותר הרואים את הקולות : עטלפים - בין מיתוס למציאות / יורם יום-טוב
עריכה לשונית: חמוטל לרנר.
כותרים נוספים On title page verso: Seeing sound : bats - between myth and reality / Yoram Yom-Tov
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים לרנר, חמוטל (עורך)
מוציא לאור ירושלים : דן פרי
מפיץ ירושלים : הוצאת מאגנס.
שנה 2018
הערות בתחתית השער גם: רשות הטבע והגנים, החברה להגנת הטבע, קרן הדוכיפת, מוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט.
כולל ביבליוגרפיה (עמודים 241-251).
תיאור 251 עמודים : איורים צבעוניים
25 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655725636
מספר מערכת 990047121170205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
הרואים את הקולות : עטלפים - בין מיתוס למציאות / יורם יום-טוב ; עריכה לשונית: חמוטל לרנר – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?