חזרה לתוצאות החיפוש

"כיצד לגדל אדם יצירתי, נבון ומצליח? בספר זה, השני בסדרה, אנו מעניקים להורה, למורה ולתלמידי ההוראה את הכלים לעשות זאת. גידולו של אדם שהוא גם מוכשר וגם מצליח נעשה בעזרת הסמכות ההורית והמורית. רבים מספידים סמכות זו, אך היא לא אבדה מעולם ואינה יכולה להילקח. הדבר שאובד להורים ולמורים הוא היכולת לשלוט בהתנהגות הילדים ולנרמל אותם. יכולת זו לא הייתה מעולם מקור סמכות מבורך. ספר זה בא להשיב את הסמכות ההורית והמורית למקומה הנצחי והראוי: ליכולת להעצים את הילד ולהעניק לו כבוד. יחס הכבוד הוא התנאי לצמיחתו של אדם יצירתי ומצליח, והוא נקודת ההתחלה של הפעולה המוסרית והתנאי הבסיסי לקיום חברתי ופוליטי המבוסס על הסכמה." -- מן המעטפת האחורית.

כותר כבוד : ארווינג גופמן: עקרונות מרכזיים בתורתו ומחשבה מחודשת עליהם / ענת רימון אור
עריכה מדעית: יוסי ארגמן
עריכה לשונית: אהוד אמיר.
כותרים נוספים ארוינג גופמן: עקרונות מרכזיים בתורתו ומחשבה מחדשת עליהם
On title page verso: Honor and dignity / Anat Rimon-Or
מקום קשור Haifa (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ארגמן, יוסף (עורך)
מוציא לאור חיפה : פרדס הוצאה לאור
שנה תשע"ח 2018
הערות בשער גם: מל"א - המרכז ללימודים אקדמיים, המכון לאחריות אזרחית.
ביבליוגרפיה: עמודים 145-‏148
סדרה לגדל אדם - סדרה למחשבת החינוך
תיאור 148 עמודים
21 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9781618383853
מספר מערכת 990044270640205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?