;
חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"בראשית רכישת השפה, חשיפת הילד הרך למילים עתירות תוכן ומשמעות מסייעת לו לבנות את עולמו הרוחני. לימוד מונחים מופשטים יתרום להתפתחות דמיונו ואישיותו, ולצמצום הצורך בגירויים חיצוניים הנגישים מאוד בעידן הדיגיטלי. בתהליך זה יש לאיכות המילים ולדרך שהן נלמדות משקל רב יותר מאשר לכמותן. לפני כמאה שנה גיבש ברוח זו המשורר חיים נחמן ביאליק את השקפתו החינוכית־לשונית. מילת השבוע מציגה לכך נוסח ישראלי עכשווי כאסופה נבחרת של מילים מהמורשת היהודית הקדומה. הן מוגשות להורים ולמחנכים יחד עם רעיונות לדרכי מסירתן. הגישה מטפחת בילדים זיקה לתרבות העברית וליצירתה והיא זכתה להצלחה בגנים ובכיתות יסוד שהתנסו בה"--מן המעטפת האחורית.

כותר מילת השבוע / דניאל מרום, דפנה יזרעאל, רחלה בן עמי לבנון.
כותרים נוספים מלת השבוע
On title page verso: Word of the week : ancient Hebrew culture for today's toddlers and preschoolers in the spirit of the educational vision of Haim Nachman Bialik / Daniel Marom, Daphna Yizrael, Rachel Ben Ami Levanon
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
Ben Shemen (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים מרום, דניאל, 1958- (עורך)
מוציא לאור ירושלים : קרן ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל - ישראל
מושב בן שמן : כתר
שנה תשע"ח 2018
הערות כולל ביבליוגרפיה (עמודים 344-354).
תיאור 357 עמודים
23 ס"מ.
שפה עברית
שנת זכויות יוצרים ©תשע"ח 2018
מספר מערכת 990044079690205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?

;