חזרה לתוצאות החיפוש

"ליאורה חשין חושפת בספר האמן שלה את קורותיה המרתקים והדרמטיים של משפחה אחת בראי אבותיה, מצד החתן ומצד הכלה. זהו סיפור משפחתי מפתיע ויוצא דופן על מפגש בין שתי משפחות ירושליות שורשיות הבאות משני קצוות של החברה הישראלית. ליאורה חשין אורגת צילומים משפחתיים ישנים, קטעי עיתונות ושורות מפרי עטה לכלל יריעה אחת שאין בה מוקדם ומאוחרף וכל מרכיבים משלימים זה את זה ויוצרים סיפור שהוא אישי, לאומי ואוניברסלי בעת ובעונה אחת." -- עמוד 30.

כותר פירורים / ליאורה חשין.
כותרים נוספים פרורים
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : ליוארה חשין
שנה 2010
תיאור 1 מקור מקוון (30 עמודים) : איורם, פורטרטים, פקסימילים.
שפה עברית
מספר מערכת 990044036820205171
קישורים פירורים.

תנאי השימוש:

פריט זה נמסר לספרייה הלאומית בהתאם לחוק הספרים (חובת מסירה וציון הפרטים), תשס"א-2000. ניתן לצפות בפריט בבניין הספרייה הלאומית בלבד. צפייה בעותק דיגיטלי תתאפשר לשני משתמשים בו-זמנית מתוך בניין הספרייה.

הפריט כפוף לזכויות יוצרים. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים.

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?