חזרה לתוצאות החיפוש

"'התגלות האייל הצפוני', ספר שיריה של המשוררת ציפי לוין בירון מפגיש את הקורא עם שירים חידתיים נפלאים, המציבים אותה בשורה אחת עם טובי המשוררים העבריים בשירה העברית בת זמננו. הקובץ החדש - החמישי במניין ספרי השירה שלה - עשוי להקנות לו, כמו גם לספריה הקודמים את מקומם הראוי בכותל המזרח של השירה העברית העכשווית. השירים גדושים בניגודים עזים: הם משוטטים בין שכונת הילדות ביד-אליהו, שבה לבש האב גופיית "אתא" אפורה, לבין הודו, אוסטרליה וסינגפור; בין המציאות הישראלית האפורה בשנות ילדותה של המדינה, לבין שפריר עליון המואר באור שבעת הימים. הסגנון צלול ומעורפל, מבודח ועצוב, ארצי ומיסטי בעת ובעונה אחת. המשוררת מגלה וחושפת, אך בה בעת גם מסתירה את סודותיה מאחורי שבעה צעיפים. -- מן המעטפת האחורית

כותר התגלות האייל הצפוני : שירים / ציפי לוין בירון
עריכה: לאה שניר.
כותרים נוספים התגלות האיל הצפוני
On title page verso: Revelation of the northern reindeer / Tsippy Levin Byron
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שניר, לאה, 1945- (עורך)
מוציא לאור בני ברק : הוצאת הקיבוץ המאוחד
שנה תשע"ח 2018
סוגה Hebrew poetry
הערות כולל הערות ביבליוגרפיות.
תיאור 103 עמודים, 1 עמוד ללא מספור
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990043968030205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
התגלות האייל הצפוני : שירים / ציפי לוין בירון ; עריכה: לאה שניר – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?