חזרה לתוצאות החיפוש

"יצירתו של מרכז פוליטי יהודי ריבוני בארץ ישראל לאחר אלפיים שנות גלות חוללה מפנה ביחסי הגומלין בין הרכיבים השונים בעם היהודי. מדינת ישראל רואה את ייעודה כמדינתו של העם היהודי, המייצגת אותו ודוברת בשמו. להגדרה זו יש מצד אחד משמעות והשפעה בזירה הפוליטית והבינלאומית ומצד אחר טמון בחובה מתח מתמיד בין ישראל כמדינה פוליטית-ריבונית ובין מדינת ישראל בייצוגה כמדינתו של העם היהודי". -- מהמעטפת האחורית.

כותר מדיניות חוץ ישרא-יהודית : בין ראליזם מדיני לתלות הדדית / יצחק מועלם.
כותרים נוספים On title page verso: Isr-Jewish foreign policy : between realism and interdependence / Yitzhak Mualem
מקום קשור Ashkelon (Israel)-place of publication
מוציא לאור אשקלון : המכללה האקדמית אשקלון
שנה תשע"ז
הערות כולל ביבליוגרפיה (עמודים 219-181) ומפתח שמות.
תיאור 229 עמודים
23 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655362336
מספר מערכת 990043769380205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?