חזרה לתוצאות החיפוש

"זכורני ימים מקדם - היה מזכיר בערגה מרן הגראמ"מ שך זי"ע - איך היתה נראית שבת אצל היהודים הכפריים בחו"ל, הגיע יום שישי האבא חזר משבוע שלם בו עמל בפרך כדי להביא טרף לביתו הדל, הוא רץ למקוה טבל לכבוד השבת ויצא עם הרגשה נפלאה שהוא זך וטהור ... כדאי היה כל עמל השבוע בשביל אותם שעות של ישיבה ליד שולחן השבת בשמחה וחדוה, בקדושה וטהרה." -- מן המעטפת האחורית.

כותר בעקבות החיים : דברי חיזור לעורר הלבבות להתעלות ולהתקדש בקדושת השבת, ולהתחזק במדות האמונה והבטחון מיוסדים על אדני פז קדושים וטהורים : זמירות השבת : ובו אורחות חיים מרבותינו חכמי התלמוד, למלאכי השרת נדמו, ורבותינו מצוקי ארץ שבכל דור, משולבים במעשיהם של צדיקים / נכתב יחיאל מאיר בלאמו"ר הר"ר נתן צוקר.
כותרים נוספים זמירות השבת
על המעטפת: בעקבות החיים על זמירות שבת
מקום קשור Ashdod (Israel)-place of publication
מוציא לאור אשדוד : סמינר בית יעקב החדש
שנה תש"ע
הערות תאריך ההוצאה לאור משוער מההסכמה.
כולל טקסט סדר הדלקת נרות שבת, הזמירות וברכת המזון, מנוקדים.
תיאור 4 עמודים לא ממוספרים, רכד עמודים, 5 עמודים לא ממוספרים : פקסימיל
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990043679140205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?