חזרה לתוצאות החיפוש

"הספר "אל העברית" על שני חלקיו, הינו ספר ייחודי, המותאם לתלמידים דוברי ערבית בגילאי תיכון ומעלה. באמצעות הספר יוכלו התלמידים לרכוש ידע בסיסי נרחב בשפה העברית. אוצר מילים, מבעים, פועל ומבנים תחביריים, משולבים בנושאי תוכן רבים ומגוונים, קלאסיים ועדכניים, מתורגלים במגוון רחב של תרגילים, בכתב ובעל פה"--מן המעטפת האחורית.

כותר אל העברית / כתיבה: יו"ר הצוות וכותבת ראשית: ד"ר יהודית גולן בן-אורי, הגב' סנדרה יבור
תרגום: עמותת מזאר
איורים ועיצוב עטיפה: ז'קי לוי.
מקום קשור Israel-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים יבור, סנדרה (מחבר)
מוציא לאור ישראל : עמותת מזאר - מרכז לקידום החינוך במגזר הערבי
שנה 2017
הערת תוכן ותקציר חלק א. בכיתה. 7 עמודים לא ממוספרים, 261 עמודים.
הערות עברית וערבית.
תיאור 1 כרך (חלק א) : איורים
30 ס"מ.
שפה עברית
ערבית
מזהה ISBN9789655722246
מספר מערכת 990041104890205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?