חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"יפה הקר (ינובסקי) היתה אישיות מיוחדת, שהשאירה את רישומה על סביבתה. סקרנותה האינטלקטואלית הקיפה עולם ומלואו. מצעירותה ועד יומה האחרון עסקה בהוראה ובחינוך, בפעילות לטובת החברה ובסיוע לנזקקים קובץ זה מוקדש לזכרה עם מלאות עשר שנים לפטירתה. הספר מחולק לשני שערים. בשער הראשון עשרה מאמרים על עולמם של חז"ל ועל ספרותם שיסודם בשיעורים שניתנו לזכרה. המאמרים חוברו על-ידי מיטב החוקרים של ספרות חז"ל ... בשער השני של הספר נדפסים דברים מפי עטה של יפה, הערכות שנכתבו על-ידי ידידים עמיתים ובני משפחה ודברי פרידה". -- מהמעטפת האחורית.

כותר חכמת לב : עולמם של חז"ל : ספר זכרון ליפה הקר / עורך: יוסף הקר.
כותרים נוספים Added title page: Wise hearted : the world of the sages : studies in memory of Jaffa Hacker / edited by Joseph R. Hacker
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הקר, יוסף, 1940- (עורך)
מוציא לאור ירושלים : יוסף הקר
שנה תשע"ז 2017
סוגה Personal memorial
הערות כולל דברים משלה ולזכרה.
כולל הערות ביבליוגרפיות.
נוסף שער ותוכן ענינים באנגלית.
תיאור 271 עמודים : איורים (חלקם צבעוניים), פורטרטים (חלקם צבעוניים)
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789655362466
מספר מערכת 990040988330205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?