חזרה לתוצאות החיפוש

"לאורך המאה העשרים ועד לימיינו עומדים המקומות הקדושים בירושלים בבסיס הסכסוך היהודי-ערבי בארץ ישראל. ספר זה חושף את שורשיה ההיסטוריים של הסוגיה מהזוית היהודית, אשר נדבך מרכזי להבנתה טמון בשלהי התקופה העות'מאנית (1918-1840). בתקופה זו החלו ביתר שאת המאמצים היהודיים לקניית אחיזה במקומות הקדושים בארץ-ישראל בכלל ובירושלים בפרט." -- מן הכריכה האחורית.

כותר ובא לציון גואל : המאמצים היהודיים לקנית אחיזה במקומות הקדושים בירושלים וסביבותיה בשלהי התקופה העות'מאנית (1918-1840) / דותן גורן
עריכה לשונית והבאה לדפוס: רינת הברמן.
כותרים נוספים Added title page: Redeemer will come to Zion : Jewish efforts to obtain a foothold in the holy places in Jerusalem and its surroundings in the late Ottoman period (1840-1918) / Dotan Goren.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הברמן, רינת (עורך)
מוציא לאור ירושלים : הוצאת ספריית בית-אל
שנה תשע"ז 2017
הערות "הספר יצא לאור בסיוע: הקתדרה ללימודי תולדות קרן קימת לישראל ומפעליה - אוניברסיטת בר אילן, מכון קרן קימת לישראל לתולדות הציונות וההתישבות".
כולל ביבליוגרפיה (עמודים 314-336) ומפתח.
תיאור 6 עמודים לא ממוספרים, 360 עמודים, 2 עמודים לא ממוספרים : איורים, מפות, פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990040864910205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?