חזרה לתוצאות החיפוש

"רחל נפרסטק כותבת בלשון לבושה היטב. במקביל היא מערטלת את מלבושי השיר ומבקשת שיגולו מבושיו של הלב כדי לדעת את השירה. זוהי שירה בעלת קשב קלאסי למושגי השפה. דיוקי הדקדוק ומפתחותיו חוגגים לאורך השיח עם המלחמות שלחמנו מחוץ ומביתף גם בסכסוכינו החברתיים וגם הפנימיים כסכסוך העולם עם היותנו יהודים. יחד עם זאת האהבה נוכחת ומולה תמיד המוות. ראש השנה הוא ילדה כינמת שומנת ראשה בחול, וכל אלה מצטרפים אל הכאב והעונג של הקוראים." --דש הספר.

כותר ספסל בקצה הגן / רחל נפרסטק
עריכה: שושנה ויג.
כותרים נוספים On title page verso: Bench at the edge of the garden / Rachel Naperstak
מקום קשור Kefar Sava (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ויג, שושנה, 1957- (עורך)
מוציא לאור כפר סבא : הוצאה פיוטית
שנה תשע"ז 2017
סוגה Hebrew poetry
הערות שירה.
תיאור 103 עמודים, 4 עמודים לא ממוספרים
22 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789657598511
מספר מערכת 990040743510205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
ספסל בקצה הגן / רחל נפרסטק ; עריכה: שושנה ויג – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?