חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"דמותו הפלאית של רבי זונדל קרויזר זצ"ל האירה את העולם אור יקרות, במשך תשעים שנה." -- מן הכריכה האחורית.

כותר ספר קרני אור : חלק ראשון : אורחות חיים : אוצר הליכות, אמרות וסיפורים, הדרכה וחיזוק לעבודת ה' בשמחה ... הספדים ועדויות נדירות מגדולי התלמידים כאור החמה מזהירים : חלק שני : פניני תורה : אוצר ביאורים וחידושים משמחי לב ... / מאת הרב זונדל קרויזר
נערך ע"י משה מרדכי בלאאמו"ר יהושע זליג פליסקין.
כותרים נוספים אורחות חיים
ארחות חיים
פניני תורה
מהדורה מהדורת בערקאוויטש.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קרויזר, זונדל, 1924-2014.
מוציא לאור ירושלים : הוצאת תשבר
שנה תשע"ז
הערות כולל מפתח.
מעבר לשער גם: יצא לאור ע"י מכון סופרים.
בסוף הספר נוסף: אלון בכות : על אם בישראל, לזכר ולעילוי נשמת אמי מורתי מרת גינענדל בת ר' שלמה בערקאוויטש, נלב"ע ז' אב תש"ע / אברהם פנחס בערקאוויטש.
תיאור 16 עמודים לא ממוספרים, תצו עמודים, 6 עמודים לא ממוספרים : איורים, פורטרטים, פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990039556200205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?