חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר מנחת יחזקאל : משמרת הקודש והדיבור : ובו עשרים וששה שערים, ביאורים, חידושים וליקוטים ... בעניני קדושת ושמירת הלשון, במעלת מידת האמת, ארך אפים, זהירות מאונאת דברים והלבנת פנים, מעלת ... לימוד התורה ... כולל: שער קידוש ה' ... שער מצוות צריכות כוונה, שער אהבת ה' ... / [הרב יחזקאל יצחק ורהפטיג].
כותרים נוספים משמרת הקדש והדבור
משמרת הקודש והדיבור
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מוציא לאור בני ברק : יחזקאל יצחק ורהפטיג
שנה תשע"א
הערת תוכן ותקציר כרך א. כולל שער כבוד הבריות, שער קידוש ה' א, שער ארך אפים, שער הבטחון, שער התורה. 15 עמודים לא ממוספרים, 18 עמודים, 1 עמוד לא ממוספר, תקפג עמודים.
תיאור 1 כרך (כרך א) : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990039072720205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?