חזרה לתוצאות החיפוש

"הספר פורש בפני הקורא את שני תחומי מחקרה ועיסוקה של ד"ר דפנא לוין: תורות הנפש, תורות הגלגול, תורות הקארמה ותורות תיקון הנפש וריפוייה בקבלה ובדיסציפלינה הטרנפרסונליות העוסקת ברגרסיה התפתחותית ובחקר גלגוליו של האדם. תורות אלה נבחנו לעומק על ידי המחברת מן ההיבט הפילוסופי, התיאולוגי הדתי-יהודי, האזוטרי, המיתי וההיסטורי מן הצד האחד, ומן ההיבט התיאורטי, המדע והתרפויטי של הדיסציפלינה הטרנספרסונלית העוסקת ברגרסיה מן הצד האחר". -- כריכה אחורית.

כותר סודות הגלגול בקבלה ובפסיכולוגיה הטרנספרסונלית : תורות הנפש, תורות הגלגול, תורות הקארמה ותיקון הנשמה / דפנא לוין.
כותרים נוספים Added title page: Mystery of reincarnation in Kabbalah and transpersonal psychology : the doctrines of the soul, of reincarnation, of karma and of healing the soul / Daphna Levin.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : גוונים
שנה תשע"ו 2016
הערות מבוסס על עבודת דוקטור של המחברת, נכתבה במסגרת לימודיה באוניברסיטת בר-אילן, 2013.
כולל ביבליוגרפיה (עמודים 491-461) ומפתחות.
העותק ה-1 עם הקדשת המחברת.
נוספו שער ותוכן עניינים באנגלית.
תיאור 523 עמודים : איורים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 6342.316
מזהה ISBN9789655346152
מספר מערכת 990038888550205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?