חזרה לתוצאות החיפוש

"ביום בהיר אחד, עמית בונן פוגש באמצע הרחוב את הנפש הבהמית שלו! מה שהפתיע אפילו יותר היתה ההופעה שלה בדמות באפלו מדבר, שמתלווה אליו - כך מתברר - לכל מקום. 'בפל', כפי שהוא מציג את עצמו, אוהב להינות, אוהב מנוחה (וופלים יותר מכל) אבל בכל מה שקשור לעבודת ה' הוא פחות מתלהב, בלשון המעטה. קודם כל טובת הגוף, הוא טוען, ומקשה על עמית במאמציו להיות יהודי טוב. תוך כדי כך מתגלה גם היריב שלו, הנפש האלוקית התמימה והזכה, ועל רקע ההתנגשויות המתמידות שביניהם, כמעט בכל מצב, עמית מנסה לגדול ולהתקדם. בקטעי קומיקס קצרים ומתוקים, המתארים רצף שך התמודדויות קטנות וגדולות מחיי היומיום, עמית - ויחד עמו אנחנו - מגלים את רעיונותיו המופלאים של אדמו"ר הזקן בספר התניא, ומקבלים מבט רענן ועוצמתי לחיים, שיאיר את עולמנו באור האינסוף." - מהכריכה האחורית של חלק א.

כותר הדרך הארוכה-קצרה : קומיקס לאור ספר התניא / מאת: נתנאל ובת-אל אפשטיין.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אפשטיין, בת אל (מחבר)
מוציא לאור ירושלים : יריד החסידות
שנה תשע"ד-תשע"ה
סוגה Comics (Graphic works)
Haredi and religious literature
הערת תוכן ותקציר חלק א. פרקים א-יז. תשע"ד. 89 עמודים.
חלק ב. פרקים כו-לד. תשע"ה. 83 עמודים, 1 עמוד לא ממוספר.
הערות עלילון (קומיקס).
מנוקד.
תיאור 2 כרכים (חלק א-ב) : איורים צבעוניים
29 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038862810205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?