חזרה לתוצאות החיפוש

"אפשר לקבל את הצמר בחזרה, בבקשה? שאלה עוד כבשה תמימה בקול הכי רשמי שהא הצליחה להפיק מגדונה. גיזה הרועדת עמדה בטבורה של החנות ככבשה בין שבעים זאבים, המומה ממזל הגדי שנחת עליה משמים בבקר יום עבודה שגרתי. שנים שהיא מוכרת בגדי צמר ללא כל תקלה - מעילים, חליפות, חצאיות, אפדות, סודרים, שכמיות, צעיפים, גרבים - הכל! העדר הפרוע לא חכה למוצא פיה. נחפשה צמרנו - ונשובה! פקדה רחל הכבודה. הצמר - צמרי, והבגדים בגדי. המשיכה להחציף פנים אל פניה המתכרכמות של גיזה. קדימה! קראה ללא הסוס. היא דלגה על המדף השלישי, רחרחה פה, רחרחה שם. לבסוף נטלה אפדה ורדה מחררת בעלת שני פונפונים, וקראה בספוק: מצאתי! האפדה הזו - מצמרי היא! היא דחפה את רגליה הקדמיות אל החורי המיעדים לידים, רכסה את האפדה מתחת לראשה. הביטה בספוק במראה וחיכה אל עצמה חיוך ורד. צאן מאליפות, למה אתן ממתינות? הצמר שלכן כאן - קצת למשש, קצת לחפש, שם להריח - וגזל הגז בידינו"" -- מן הכריכה האחורית.

כותר כצאן לטבע / דבורה צוף.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : תפארת הוצאה לאור והפצה
שנה תשע"ה
סוגה Haredi and religious literature
הערות מנוקד.
"ספורים נבחרים מבית היוצר זרקור".
תיאור 255 עמודים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038836160205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?