;
חזרה לתוצאות החיפוש

"מזכר זה נכתב נוכח התעצמות השימוש שנעשה במרחב הקיברנטי לשמירת אינטרסים של מדינות וארגונים ולאור העובדה, שישראל פעילה מאד במרחב הסייבר. מטרת המזכר להציע לעושים במלאכה בישראל קווים מנחים לעיצוב אסטרטגיה לפעולה במרחב הקיברנטי. ההצעה שכאן תוכל להוות בסיס להכוונת הפעלת הכוח ובניין היכולות בתחום הסייבר בכל מרחב הפעולה, בכלל זה: פיתוח הון אנושי וטכנולוגיה, ארגון מסגרות הפעולה ותהליכי ההטמעה לצד הכוונת הפעולה של כלל הגורמים והארגונים הלאומיים, העושים שימוש במרחב זה. בתהליך גיבוש האסטרטגיה הלאומית מוצע לתת את הדעת, בין היתר, לסוגיות, כמו אחריות המדינה להגנת המגזר הפרטי; הצורך והסמכות של המדינה לאכוף על המגזר האזרחי שימוש בטכנולוגיות ושיטות פעולה מוגדרות; מימוש תפיסת הגנה אינטגרטיבית ואקטיבית המשלבת פעולות הן במרחב הפיזי והן בזה הקיברנטי; אחריות המדינה לבניית יכולות במרחב הקיברנטי וכן יכולתה של המדינה להבטיח את התשתית האנושית והטכנולוגית למימוש האסטרטגיה המוצעת באופן המיטבי ולאורך זמן". -- מעטפת אחורית.

כותר קווים מנחים לאסטרטגיה לאומית במרחב הסייבר / גבי סיבוני ועופר אסף.
כותרים נוספים קוים מנחים לאסטרטגיה לאמית במרחב הסיבר
On verso of title page: Guidelines for a national cyber strategy / Gabi Siboni and Ofer Assaf.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אסף, עופר (מחבר)
מוציא לאור תל-אביב : המכון למחקרי ביטחון לאומי
שנה 2015
הערות כולל הפניות ביבליוגרפיות (עמודים [79]-89).
סדרה מזכר
149
תיאור 89 עמודים : תרשימים
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9789657425817
מספר מערכת 990038655320205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?

;