חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר בית ישראל : ביאורים וחידושים על דרך הפשט ... על מסכת כתובות / הכינו וגם חקרו ... רבי ישראל אברהם אלטר לאנדא ... בן ... רבי שלום לאנדא ...
יצא לאור ... מעצם הכת"י ע"י בן המחבר ישעי' שלום לאנדא.
כותרים נוספים ספר בית ישראל על מסכת כתבות
בית ישראל על מסכת כתבות
ספר בית ישראל על מסכת כתובות
בית ישראל על מסכת כתובות
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים לאנדא, ישעיה שלום בן ישראל אברהם אלטר (עורך)
מוציא לאור ברוקלין, ניו יארק : ישעי' שלום לאנדא
שנה תשע"ה 2015
תיאור שכא עמודים, 3 עמודים לא ממוספרים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038613790205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?