חזרה לתוצאות החיפוש

"החיים קצרים מכדי שתספיק בם לחפש אותם ונם לחיות בהם. ספר וה יחסוך ממך דרן ארוכה בחיפוש אחר הנוסחה הכללית של היקום. בעזרתו תוכל/י למצוא את התשובה לשאלה שתמיד חיפשת - איך להגיע לאושר. הסודות הכמוסים של היקום ומערכת הקיום האנושית, נמצאים כעת בהישג ידך. הפורמולה הכללית של העולם, החיים ועצמך מונחת לפניך. הנוסחה העמוקה ביותר של האני האמיתי שלך ואיך להיות במיטבן, חדור מוטיבציה בלתי פוסקת, זהו הגרעין של ספר וה. כדי להניע לאיכות חיים עלין לחקור, להבין ולהתבונן. המצרך החיוני ביותר בימינו הוא תחום המודעות העצמית במישור התקשורת והיחסים בין האדם, הזוג והמשפחה. ספר וה בסדרת קישרוי חיים יפרוס בפניך את מפת החיים, ויוביל אותך צעד אחר צעד אל תודעה מלאה ואחידה באשר למהות קיומך. אפשרויות הבחירה יפחתו בפניך. ובעזרת עבודה אישית ממוקדת - הגיע אל המנוחה הנפשית. כדי להסיר מעליך את הסבל היומיומי יש לעבור תהליך מובנה של שנוי המתחיל בנקודה הנמצאת פנימה, בתוך נפש האדם - נפשך שלך. המכשולים התודעתיים המעכבים אותך, גורמים למצב של תקיעות ועמידה במקום. ובהסרתם יפתחו בפניך הדלתות אל המרחב. בידך, הכלי לעיצוב האוס והתרבות. ; בעזרת ספר וה תוכל/י לרכוש את התמונה השלמה של חייך, להבין מהו הדפוס הכללי וסיפור החיים הפרטי שלך - מתחילתו ועד סופו. אין זה מספיק לדבר על החיים, לגעת בנפש, להתמקד בעבר או לחלום על העתיד. עליך לדעת את החיים כדי לחיות בהם ולהכיר את הנפש שלך על כל תהלוכותיה ופעולותיה"--מן המעטפת האחורית.

כותר חלון האלוהים : בריאת העולם - הספר של אלוהים / מיכאל אלר
עריכה וניהול תוכן: עמרי לוזון
ציורים: אורית מרטין
איורים: שני עצמון.
כותרים נוספים חלון האלהים
On title page verso: God's window / Michael Eler.
מהדורה מהדורה ראשונה.
מקום קשור Israel-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אפק לוזון, עמרי (עורך)
מוציא לאור ישראל : תבין - תקשורת בונה יחסים נכונים
שנה 2015
סדרה סדרת קישורי חיים : מקום
חלק ראשון
תיאור 227 עמודים : איורים (חלקם צבעוניים)
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038575530205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?