חזרה לתוצאות החיפוש

"ספר זה מציע תמיכה וליווי לצוותים ולחברי קהילה המתמודדים עם מצבים קשים בזמן אמת או לאחר זמן. בספר נאספו מגוון מקורות מהמקרא, התלמוד ועד לכתבי החסידות העוסקים במצבי משבר אלו. בכל אחת מיחידות הלימוד ישנה הצעה ללימוד מונחה בקבוצה, וכן הדרכה לתהליך אישי-פנימי בהשראת המקורות". -- מעטפת אחורית.

כותר משבריך וגליך עלי עברו : הנחיות ללימוד ועבודה פנימית לקבוצות, חבורות וקהילות בסוגיות טיפוליות-חינוכיות נבחרות / עמרם קליימן, יוסי פרומן
יוזמה והובלה: נעמי מוזס
עריכת לשון: נילי גרבר.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים פרומן, יוסי (מחבר)
ישראל. משרד החינוך והתרבות. השירות הפסיכולוגי ייעוצי. היחידה להתמודדות במצבי לחץ וחירום
(גוף מנפיק)
מוציא לאור ירושלים : גף הפרסומים - משרד החינוך
שנה תשע"ה
הערת תוכן ותקציר שער א. אובדן, אבלות וניחום אבלים: חלק 1. עיונים בדרכי התמודדות עם אובדן -- חלק 2. סיפורי ניחום אבלים -- שער ב. לא תירא מפחד - התמודדות עם פחד וחרדה: חלק 1. עיונים בחוויות פחד וחרדה -- חלק 2. דרכים להתמודדות עם פחדים -- שער ג. 'רפאה נפשי' - ייסורי מחלה וביקור חולים: חלק 1. עיונים בחוויה הפנימית של ייסורי מחלה, אמונה והתרפאות -- חלק 2. סיפורים, הלכות ותובנות על ביקור חולים -- שער ד. 'וישאל את נפשו למות' - על רצף ממחשבה אובדנית ועד מעשה: חלק 1. 'טוב מותי מחיי': על מחשבות אובדניות ומשאלות מוות בסיפורי המקרא -- חלק 2. 'חיי לשאול הגיעו': התבוננות בסיפורי התאבדות -- חלק 3. 'אל תכבדהו אל תקללהו': עיון במקורות הלכתיים -- חלק 4. 'ובחרת בחיים': על אהבה עצמית, תפילה ובחירה בחיים.
הערות בראש השער: משרד החינוך - המנהל הפדגוגי - השירות הפסיכולוגי-ייעוצי - היחידה להתמודדות במצבי לחץ וחירום.
תיאור 269 עמודים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990038363060205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית
תוכן העניינים
תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?